Zaregistrujte se a získejte garanci nejnižší ceny!

Srovnání autosedaček 

Nuna ARRA NEXT 2022 vs. Nuna ARRA NEXT 2023


Značka Nuna přišla koncem roku 2022  na trh s vylepšenou verzí autosedačky Nuna ARRA NEXT. Aktuálně je tedy v prodeji vajíčko Nuna Arra Next 2022 a nový model Nuna Arra Next 2023. Na první pohled není vidět z fotografií žádný rozdíl, zato rozdíl v ceně je znatelný. Proto se hromadí dotazy typu: 

  • Jaký je rozdíl mezi autosedačkami Nuna Arra Next 2022 a Nuna Arra Next 2023?  
  • V čem se autosedačka Nuna Arra Next 2023 liší od autosedačky Nuna Arra Next 2022, která je mnohem levnější?
  • Mám si raději koupit nový model autosedačky Nuna Arra Next 2023. V čem je vlastně  lepší?

Rozdíl mezi těmito 2 autosedačkami je v podstatě jen jeden a než vám jej popíšeme, shrneme si obecné vlastnosti obou těchto autosedaček Nuna Arra Next:

Váha

Jedná se o nejlehčí polohovatelnou autosedačku/vajíčko na trhu. I přesto, že je polohovatelná a umožňuje tak pohodlné cestování pro vaše miminko, váží pouhých 3,6 kg! 

Bezpečnost

Aby byla zajištěna maximální bezpečnost pro vaše dítě, je instalace autosedačky do automobilu umožněna pouze na isofix základnu Nuna Base Next. Na tuto základnu lze později, až bude vaše miminko větší, nainstalovat pokračovací autosedačku Nuna Todl Next. Autosedačku Nuna Arra Next 2022 i Nuna Arra Next 2023 lze tedy instalovat pouze v autech vybavených isofix konektory.*1

Kompatibilita

Obě autosedačky jsou kompatibilní s kočárky nejen značky Nuna, ale i s většinou kočárků na trhu. A tady už přichází k tomu zásadnímu rozdílu mezi oběmi autosedačkami:

Výrobce u nového modelu vajíčka Nuna Arra Next 2023 změnil skořápku autosedačky v oblasti usazení na adaptéry kočárku tak, aby byla zajištěna mnohem pohodlnější pozice v leže pro vaše miminko.Nový model Nuna ARRA Next 2023 má na podvozku kočárku lepší sklon sedačky, než to bylo u původního modelu 2022, což je zřejmé hlavně při napolohování autosedačky Nuna Arra Next do lehu. Na fotografiích můžete tento rozdíl zřetelně vidět:  Autosedačka Nuna Arra Next 2022              Vypadá to tedy, že se značka Nuna a její vývojáři opravdu zabývají připomínkami rodičů z praxe a na základě toho upravují výrobní technologie. A toho si opravdu ceníme!

A nakonec uvedeme ještě další vlastnosti toho vajíčka, které určitě oceníte: měkké přírodní materiály jako Merino vlna a vlákna Tencel či patentovaná paměťová pěna Tailor Tech, dále výjimatelná novorozenecká vložka, která zajistí vašemu miminku dostatečný prostor i po pár měsících, ale hlavně možnost polohování autosedačky jak na kočárku, tak i v autě!

Zaujala vás právě tato autosedačka? 

Máme pro vás dárek:

Poukaz na nákup této autosedačky v hodnotě 300 Kč. 

Stačí vložit do objednávky kód: 

“ARRANEXT”TIP 1: Víte že, když se zaregistrujete, automaticky se vám zobrazí nižší ceny? 

TIP 2: Pokud máte zájem o více produktů z naší nabídky, napište nám email na info@nuna.cz s žádostí o individuální cenovou nabídku, kterou pro Vás rádi zpracujeme 😉


© Nuna.cz

Autor: Khuntová Věra

Datum: 25. 1. 2023