Zaregistrujte se a získejte garanci nejnižší ceny!

Novinky značky Nuna pro rok 2023S příchodem nového roku 2023 si pro nás značka Nuna připravila spoustu novinek. Jaké to jsou? 


Začněme s absolutní novinkou, autosedačkou pro novorozence, která je jediná svého druhu na našem trhu. Tou novinkou je

Autosedačka pro miminko Nuna PIPA URBN

***

A v čem je tak výjimečná? 

Jedná se o první autosedačku/vajíčko na trhu v kategorii 0+ tzn. autosedačka vhodná pro děti od narození s integrovanými úchyty ISOFIX přímo v autosedačce! K uchycení ve vašem autě už tedy nepotřebujete dokupovat žádnou isofixovou základnu! I přes to, že isofixové kotvy jsou součástí samotného vajíčka, patří Nuna PIPA URBN mezi nejlehčí autosedačky na trhu s váhou pouhých 3,3 kg! Nuna PIPA URBN vám nabízí ochutnávku toho, jak bude vypadat cestování s dětmi v blízké budoucnosti. 


Sportovní kočárek Nuna TRIV NEXT

***

Další novinkou nebo spíše comebackem je kočárek Nuna TRIV NEXT. Ten již v minulosti v nabídce značky Nuna byl, nyní je však ještě lepší a praktičtější. Tento kočárek nabízí nejen skvělou kompaktnost, ale také špičkovou výbavu. Kočárek se prodává jako samostatný sporťák ke kterému lze dokoupit hlubokou korbu Nuna TRIV CARRYCOT a můžete jej tedy používat už od narození. 

Máte rádi výjimečný design? Chtěli byste kočárek, který nemá každý? 

Možná se vám zalíbí právě dvojkombinace kočárku Nuna TRIV NEXT v limitované edici Rainbow, která vznikla ve spolupráci se známou italskou návrhářkou Georgette Polizzi, majitelkou úspěšné módní značky Georgettepol. Pro český a slovenský trh je připraveno pouhých 20 setů kočárků TRIV next s korbou CARI next.


Super skladný kočárek Nuna TRVL

***

U tohoto Vámi oblíbeného cestovního sportovního kočárku TRVL nedošlo k žádným technickým změnám a je stále nabízen v atraktivních barvách Caviar, Hazelwood a Pine. Nově je však dodávám včetně pláštěnky a přepravní tašky. 
Krásné nové barvy

***

Značka Nuna přišla s několika novými krásnými barvami na vašich oblíbených výrobcích: 

Ocean - tuto decentní tmavě modrou barvu můžete najít na kočárcích Nuna MIXX Next, Nuna DEMI GROW a Nuna TRIV a také na autosedačkách Nuna PIPA NEXT a AACE LX.  

Oxford - v této limitované edici můžete mít sourozenecký kočárek Nuna DEMI GROW

Sarafi - nová barva židličky Nuna ZAAZ

Driftwood - stylový design do vašeho interiéru pro lehátko Nuna LEAF GROW

Coral - tuto krásnou korálovou barvu ocení u autosedačky Nuna AACE LX hlavně malé pasažérky. 


Jak vidíte, značka Nuna si pro nás připravila nejen zajímavé novinky, ale i spoustu změn u stávajících produktů. 


TIP 1: Víte že, když se zaregistrujete, automaticky se vám zobrazí nižší ceny? 

TIP 2: Pokud máte zájem o více produktů z naší nabídky, napište nám email na info@nuna.cz s žádostí o individuální cenovou nabídku, kterou pro Vás rádi zpracujeme 😉


© Nuna.cz

Autor: Khuntová Věra

Datum: 4.2.2023