Zaregistrujte se a získejte garanci nejnižší ceny!

V roce 2007 předvedla zn. Nuna její první model v Holandsku. Představili inovativní jídelní židličku, která děti přiblížila více ke stolu a která svým moderním vzhledem zapadla do zařízení moderní domácnosti.

Tvorba NUNA se dále zaměřovala na souhr elegance a praktičnosti. A jak se nabídka produktů značky Nuna rozšiřovala, tak se zvyšovalo i očekávání toho, co by výrobky měly mít za vlastnosti. Designéři začali pečlivě vybírat materiály a podrobili je těm nejnáročnějším testům. Nezaměřili se jen na to, aby splnili podstatu výrobku, ale vždy se snažili překonat rámec jeho možností. Po celou dobu zůstávali věrni hodnotám holandských návrhářů.

NUNA se vyvíjí v kompletní sbírku jedinečných produktů pro děti. Snaží se najít dokonalý vkus, který pomůže novým rodičům perfektně zapadnout a obstát v nové životní etapě s dítětem. Myslí, že vše by mělo být chytré, bezpečné, jednoduché a krásné.

Čtěte dále a dozvíte se, jak jednoduchý přístup Nuny ke každodenním problémům rodičovství z ní udělal to, čím je dnes.

JEDNODUCHOST

NUNA je společnost postavená na jediném principu: aby dětské výrobky ulehčily práci novým rodičům, a oni si tak mohli více užívat toho "být rodiči". Jako společnost, která má holandské kořeny, vidí věci jinak. Navrhli unikátní řadu výrobků s pokornou kombinací krásy, zručnosti a přesvědčením, že méně je vždy více. To je důvod, proč odstranili všechny nepotřebné části tak, aby zůstala jen pravá podstata věci a vkusu. Čím více využíváte jejich výrobky, tím více si uvědomíte jejich kvalitu.

ODPOVĚDNOST

Nuna je pyšná na to, že jste si vybrali jejich výrobky, aby byly součástí Vašeho každodenního rodinného života. Proto se také snaží neustále zlepšovat jejich materiály a výrobní procesy, jak je to jen možné, aby mohli vytvářet lepší výrobky pro Vaše dítě, a tím jim zajistili lepší svět, v němž budou vyrůstat. 

SPOLEHLIVOST

Jádro elegantního designu Nuny spočívá skálopevně v inženýrství, které splňuje nejen požadované normy, ale často je i přesahuje. To, že přesáhli rámec možností, je jen díky jejich extrémní vytrvalosti. Výrobkům Nuna můžete důvěřovat i v nadcházejících letech.

ZAMĚŘENÍ NA RODINU

Mnozí z Nuny jsou sami rodiči - takže to znají a jsou připraveni pomoci. Do designu zakomponovali prvky, které udělají Vaše (i jejich) životy jednodušší a vy si tak můžete užít ty vyjímečné chvíle, aniž byste obětovali svůj smysl pro styl. A pro ty malé uživatele výrobky navrhli tak, aby rostly s nimi. A když se pak narodí malý bratříček či sestřička, tak i oni pak budou mít stále možnost si výrobků NUNA užívat.

CHYTRÝ DESIGN

Jakmile se konstruktéři z Nuny začnou věnovat novému projektu, použijí zejména nizozemský způsob jak na to: koncept.

Pravda je, že výrobky budou sloužit dětem roky, a proto se zaměřili na to, aby byly velmi odolné a děti se nemusely bát používat v průběhu let, a které udělají z celého vaše domu prostor pro hraní. Doufáme, že s tím souhlasíte.

Např. žídlička Zaaz

Vemte si ZAAZ, jídelní židličku. Místo toho, aby zkoušeli vytvořit novou verzi židliček, které mají všichni ostatní, začali s jednoduchou otázkou: jak dáme dítěti místo u stolu? Výsledkem je elegantní židlička, kterou zastrčíte pod stůl stejně jako maminka či tatínek tu svoji. To umožní dítěti sedět vedle své sestry nebo bratra a jak poroste, židlička se přizpůsobí, aby mohlo být u stolu stále.

KVALITNÍ MATERIÁLY

Výrobky Nuna jsou pečlivě sestavovány tak, aby se dětí dotklo jen to nejlepší, jako např.:

  • Podložka z organické bavlny: série lehátek LEAF™ s podložkami z organické bavlny splňují celosvětové standardy přírodních textílií (GOTS)
  • Oeko-Tex® materiály: materiály lehátek LEAF™ jsou certifikovány Oeko-Tex
  • Chemické certifikace: všechny Nuna textílie, vlákna, výplně a pěny jsou certifikovány a neobsahují žádné z množství škodlivých látek v souladu s Evropským nařízením REACH a normy EN71, stejně jako CPSIA v USA.
  • Plasty a kovy: tvrdé materiály jsou rovněž v souladu s Evropským nařízením REACH a norem EN71, stejně jako CPSIA v USA

154 OCENĚNÍ A STÁLE JICH PŘIBÝVÁ

Nabité neskutečnými vlastnostmi a výhodami - Nuna výrobky jsou hrdé na to, že méně znamená více. Hrdě se může pyšnit tím, že některé z nejprestižnějších světových návrhářských a rodičovských institucí s tímto souhlasí.

 

2019 Red Dot Award: Product Design | PIPA lite lx

2019 Red Dot Award: Product Design | MYTI

2019 Red Dot Award: Product Design | MIXX

2019 Red Dot Award: Product Design | LEAF grow 

2018 Red Dot Award: Best of the Best | DEMI grow

2016 Junior Design Awards Winner | LEAF series

2015 Red Dot Award: Product Design Honourable Mention | REBL plus

2015 Baby and Nursery Trade Awards Winner | LEAF series

2014 International Design Excellence Award | LEAF series

2014 Mother & Baby Award Gold | SENA series

2014 Red Dot Award: Product Design | IVVI series

2013 Red Dot Award: Product Design | PIPA series

2012/2013 Practical Parenting & Pregnancy Award Gold | ZAAZ

2009 Dutch Design Award | PEPP series