Nejbezpečnější autosedačky pro Vaše děti

na webu Nejbezpečnější autosedačky pro Vaše děti

Novinky

Akce

  • Sleva SPHERE a CARTE

    Majitelé karet Sphere a Carte mohou na našem eshopu využít slevu 7%! Neváhejte a využijte tuto jedinečnou možnost.

  • Podzimní sleva 5% na celý sortiment

    Využijte našich pozdimních slev a nakupte u nás autosedačku se slevou* 5 %. Stačí zadat do objednávky kód slevového kupónu níže a užít si cestování s vaším děťátkem v bezpečí.

  • Cybex Sirona M I-Size již v prodeji!

    Autosedačka Sirona M je nejnovější model světového lídra ve výrobě bezepčných autosedaček - Cybex. Autosedačka Cybex Sirona M již splňuje novou bezpečnostní normu I-Size. Díky této autosedačce můžete zvýšit bezpečnost Vašeho dítěte při cestování díky možnosti jízdy v protisměru a to až do výšky dítěte 105cm (cca 4 let).

Výprodej

O nás

Vážené maminky a tatínci, vítáme vás na našem webu Detskajizda.cz. Našim cílem není jen prodej dětských autosedaček, ale zejména poskytování maximálního množství informací, které vy - rodiče - potřebujete před výběrem té správné a hlavně bezpečné autosedačky. Připravili jsme pro vás video prezentace, recenze, fotky v reálu, informace o bezpečnosti na cestách apod. Pokud jste zatím nenašli odpovědi na Vaše otázky, neváhejte nás kontaktovat! Přednostně je pro vás zpracujeme smiley

Chceme, aby všichni rodiče chápali, že autosedačka by měla sloužit jako ochrana Vašeho dítěte v případě vážné nehody, není to jen zákonná povinnost. A našim cílem je vám pomoci vybrat tu nejvhodnější a bezpečnou autosedačku pro Vaše dítě podle vašich potřeb a možností. Těšíme se také na vaše názory a zpětnou vazbu!

Přejeme Vám mnoho kilometrů bez nehod! 

 

 

 

 

Top produkty

Výběr podle značky a výrobce