Autosedačka Britax/Römer KIDFIX 2 R 2019 - Varianty Kidfix 2 R: Moonlight Blue

Autosedačka KIDFIX2 R kategorie 15-36kg s bezpečnostním prvkem SecureGuard umožňuje odstranění vysokého opěradla díky čemuž můžete nadále používat samostatný sedák.  Více >>
Výrobce: Britax/Römer. Kód produktu: BRR022638_MB

4 990 Kč s DPH

ks
Varianty Kidfix 2 R Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX 2 R 2019 - Varianty Kidfix 2 R: Moonlight Blue Storm Grey 4 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX 2 R 2019 - Varianty Kidfix 2 R: Moonlight Blue Wine Rose 4 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX 2 R 2019 - Varianty Kidfix 2 R: Moonlight Blue Fire Red 4 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX 2 R 2019 - Varianty Kidfix 2 R: Moonlight Blue Moonlight Blue 4 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX 2 R 2019 - Varianty Kidfix 2 R: Moonlight Blue Cosmos Black 4 990 Kč
3.5 let - 12 let | 15 - 36 kg
Směr instalace15 - 36 kg
 

Stálé pohodlí na cestách

Stálé pohodlí – sedačka KIDFIX2 R roste spolu s vaším dítětem od cca 3 a půl roku do 12 let. Díky opěradlu ve tvaru V nabízí tato sedačka pohodlnou polohu pro malé dítě i spoustu místa v oblasti ramen, když dítě vyroste. Automaticky se přizpůsobí, když upravíte výšku opěrky hlavy. Kromě toho můžete opěradlo odstranit, když vaše dítě přesáhne výšku 135 cm. Díky tomu bude na vašich cestách zajištěno pohodlí a flexibilita.

Bezpečnost vždy na prvním místě

Stálé bezpečí na cestách: Vysoké opěradlo sedačky KIDFIX2 R má bočnice s měkkým polstrováním, aby byla zajištěna maximální ochrana vašeho dítěte v případě bočního nárazu. Kromě toho systém SecureGuard zajišťuje optimální polohu břišního pásu na pánevní kosti, čímž se snižuje riziko zranění dítěte v břišní oblasti. Dále je zde pásová spona, která zajišťuje správnou polohu diagonálního pásu přes rameno vašeho dítěte, když se sedačka použije bez opěradla. Díky tomu se budete moci v klidu věnovat řízení.

  • Ochranné polstrování opěrky
  • Snadno nastavitelné opěradlo ve tvaru V
  • Snadno nastavitelná ergonomická opěrka hlavy
  • Odnímatelný potah

Snímatelné opěradlo 

Dětská sedačka s opěradlem je nejbezpečnější volbou pro vaše dítě. Proto vám doporučujeme, abyste své dítě vozili v dětské sedačce s vysokým opěradlem co možná nejdéle. Když dítě doroste do výšky 135 cm, doporučujeme vám opěradlo odstranit a nadále používat samostatný sedák. Pomocí systému SecureGuard a pásové spony lze bezpečnostní pás nastavit do požadované polohy i bez opěradla.

SecureGuard

SecureGuard pomáhá chránit zranitelnou břišní oblast a přidává dodatečný, 4. kotevní bod k 3bodovému bezpečnostnímu pásu. SecureGuard udržuje optimální pozici břišního bezpečnostního pásu na pánevní kosti vašeho dítěte a snižuje tak sílu působící na břišní oblast v případě čelního nárazu až o 35 %*, zatímco vaše dítě má svobodu pohybu na cestě.

*Interní testy Britax Römer s použitím figuríny Q6, která reprezentuje průměrné 6leté dítě

 

Rozměry (V x Š x H)
67 – 85 x 48 x 39 cm
Váha výrobku
7 kg
               
 
 
 
 
 

Parametry

Certikováno pro použití v letadle
Ne
Isofix
Ano
Norma
ECE R 44/04

Články

Poutáte se v autobuse?

Nedávno se stala dopravní nehoda autobusu u Holic na Pardubicku. Určitě jste o tom slyšeli. Zranilo se 33 pasažérů. Mezi nimi byly i děti, které se vracely ze školy domů. Nechtěla bych být na místě rodičů, kteří se svých dětí doma nedočkali, jelikož byly převezeny do nemocnice. Sama jsem matka tří dětí, které dojíždějí do školy meziměstským autobusem.

Jste si jistí, že máte správně nainstalovanou autosedačku v autě?

Německý institut UDV ( Unfallforschung der Versicherer ), který se zabývá bezpečností v dopravě při terénním průzkumu zjistil, že téměř 50% dětí je špatně připoutaných. Což může směřovat při nehodě k fatálním následkům. V roce 2017 bylo při nehodách těžce zraněno 33 dětí a 4 děti při nehodách zemřely.

Jak se testují autosedačky?

Při výběru autosedačky je rozhodujícím faktorem výška a hmotnost dítěte. Proto je rozdělujeme do různých kategorií pro snazší orientaci. A další prioritou je samozřejmě bezpečnost.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!