Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020


Stylový a pohodlný model autosedačky KIDFIX III M z kategorie 2,3 - tedy 15-36 kg rozšiřuje naši populární a úspěšnou řadu KIDFIX. Svým novým designem a delší sedací plochou nabízí větší pohodlí pro malé i větší děti – a to i na delších cestách. Kombinuje také naše osvědčené bezpečnostní prvky SICT a SecureGuard pro vynikající ochranu, bezpečí a pohodlí dětí ve věku od 3,5 do 12 let. Více >>
Výrobce: Britax/Römer

6 490 Kč s DPH

ks
Barevné varianty Britax/Römer Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Burgundy Red Obvykle do 3 dnů 6 490 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Cosmos Black Obvykle do 3 dnů 6 490 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Moonlight Blue Obvykle do 3 dnů 6 490 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Storm Grey Obvykle do 3 dnů 6 490 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Fire Red Obvykle do 3 dnů 6 490 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Air Black Obvykle do 3 dnů 6 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Air Silver Obvykle do 3 dnů 6 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Cool Flow - Blue Obvykle do 3 dnů 7 190 Kč
Autosedačka Britax/Römer KIDFIX III M 2020 Black Ash Obvykle do 3 dnů
6 490 Kč
5 790 Kč

KIDFIX III M

 

Pohodlí pro všechny...

Autosedačka KIDFIX III M byla navržena tak, aby se stala nejpohodlnější autosedačkou svého typu na trhu, a její vynikající ergonomický design poskytuje vašemu dítěti také větší pohodlí, a to i na dlouhých cestách. Delší sedací část s měkkou přední částí zajišťuje ještě pohodlnější a ergonomičtější polohu nohou také pro vyšší děti. Širší opěradlo ve tvaru písmene V roste s vaším dítětem, nabízí útulné usazení menších dětí a zároveň poskytuje větší prostor při jejich růstu.

 

Vždy v  BEZPEČÍ...

Na základě naší oceňované řady KIDFIX disponuje autosedačka KIDFIX III M vynikajícími bezpečnostními vlastnostmi. Náš první systém SecureGuard pomáhá udržovat břišní pás v optimální poloze nad pánevní kostí dítěte, zatímco technologie SICT poskytuje prvotřídní ochranu proti bočnímu nárazu. V kombinaci s velkými bočnicemi zajišťuje všestrannou ochranu vašeho dítěte.

 

Elegance

Se svým novým moderním designem a černou skořepinou vypadá KIDFIX III M v každém vozidle skvěle. Celkový dojem doladí stylový potah, který navíc dodává sedadlu sportovní vzhled. Kompletně navržená, vyvinutá a vyrobená v Německu, autosedačka KIDFIX III Mzajišťuje, že vaše dítě bude cestovat nejen bezpečně, ale také stylově.

 

Váha sedačky -  (kg) 7.5
Rozměry ( v x š x d )  - 67-85 x 54 x 43 cm

 

Parametry

Certikováno pro použití v letadle
Ne
Isofix
Ano
Norma
ECE R 44/04

Články

Jak se testují autosedačky?

Při výběru autosedačky je rozhodujícím faktorem výška a hmotnost dítěte. Proto je rozdělujeme do různých kategorií pro snazší orientaci. A další prioritou je samozřejmě bezpečnost.

Poutáte se v autobuse?

Nedávno se stala dopravní nehoda autobusu u Holic na Pardubicku. Určitě jste o tom slyšeli. Zranilo se 33 pasažérů. Mezi nimi byly i děti, které se vracely ze školy domů. Nechtěla bych být na místě rodičů, kteří se svých dětí doma nedočkali, jelikož byly převezeny do nemocnice. Sama jsem matka tří dětí, které dojíždějí do školy meziměstským autobusem.

Jste si jistí, že máte správně nainstalovanou autosedačku v autě?

Německý institut UDV ( Unfallforschung der Versicherer ), který se zabývá bezpečností v dopravě při terénním průzkumu zjistil, že téměř 50% dětí je špatně připoutaných. Což může směřovat při nehodě k fatálním následkům. V roce 2017 bylo při nehodách těžce zraněno 33 dětí a 4 děti při nehodách zemřely.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!