Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018 - Doprodej


Průkopnická bezpečnost především. KING II ATS z kategorie 1 - tedy 9-18 kg je vybaven aktivním systémem napnutí bezpečnostních pásů (ATS), který zajistí, že vaše dítě je v autosedačce správně a bezpečně připoutáno po celou dobu cesty. Zvukový signál a zelená kontrolka vás budou informovat, že jste správně napnuli bezpečnostní pás, zatímco aktivní systém napnutí přizpůsobí pás pozici vašeho dítěte. Systém vás také upozorní na změnu napnutí pásu.

Více >>

Výrobce: Britax/Römer

6 390 Kč s DPH

ks
Varianty King ll ATS Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Black Marble Na dotaz 6 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Blue Marble Na dotaz 6 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Mystic Black Na dotaz 6 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Sand Marble Na dotaz 6 990 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Cosmos Black Na dotaz 6 390 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Flame Red Na dotaz 6 390 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Moonlight Blue Na dotaz 6 390 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Olive Green Na dotaz 6 390 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Storm Grey Na dotaz 6 390 Kč
Autosedačka Britax/Römer KING II ATS 2018  - Doprodej Wine Rose Na dotaz 6 390 Kč

KING II ATS


Dokonalá kompatibilita, snadná instalace

Přizpůsobivá a snadno instalovatelná autosedačka KING II ATS je schválena pro použití v každém vozidle s 3bodovými bezpečnostními pásy.
Naklápěcí sedačka umožňuje jednodušší přístup a dobrou viditelnost při upravování bezpečnostního pásu. Jakmile je bezpečnostní pás nastaven a zacvaknut, sedačka automaticky napne bezpečnostní pás a zajistí tak bezpečné připoutání.


Systém aktivního napínání pásu (ATS)

Náš aktivní systém napínání pásu (ATS) zajišťuje pro vaše dítě bezpečí po celou dobu cesty. Indikátor napnutí pásů vás světelně a zvukově informuje, že vaše dítě je bezpečně připoutáno, zatímco systém napínání pásů se aktivně přizpůsobí a zajistí správné připoutání. Systém vás následně upozorní na změnu napnutí pásu.


Naklápěcí sedačka a systém napínání bezpečnostních pásů

Náš patentovaný systém napínání bezpečnostních pásů a naklápěcí sedačka zajistí snadnou, bezpečnou a pevnou instalaci sedačky pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla. Sedadlo se naklopí vpřed a umožní vám snadno přizpůsobit bezpečnostní pás, zatímco zamknutí autosedačky automaticky zajistí správné a bezpečné napnutí pásu.


Snadno nastavitelná hlavová opěrka a popruhy

Naše polstrovaná hlavová opěrka a popruhy jsou snadno nastavitelné jednou rukou a přizpůsobují se tak vašemu rostoucímu dítěti. Než dítě připoutáte, ujistěte se, že opěrka hlavy je ve správné pozici – těsně nad rameny dítěte.


5-ti bodový bezpečnostní pás

Věříme, že 5bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání vašeho dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte. V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu na 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit vaše dítě před nárazem z jakékoliv strany.


Rychle odnímatelný potah

Během cesty se může stát všechno. Pití se může vylít a dítě může dostat nevolnost z pohybu. Právě proto jsme navrhli potah na sedačku, který je pratelný a snadno odnímatelný bez nutnosti odstraňovat popruhy, abyste mohli rychle vyřešit problém a vrátit se na cestu.

Kvalitní polstrování pásů

Naše kvalitně polstrované pásy zajistí pohodlí, omezí pohyb dítěte vpřed v případě čelního nárazu a poskytne také dodatečnou ochranu křehkého krku dítěte. Pomáhají také rovnoměrně rozložit síly na ramena a hruď dítěte v případě čelního nárazu


Orientovaná ve směru jízdy 9 - 18 kg

Rozměry (V x Š x H)
67 x 45 x 54 cm

Váha výrobku
10.3 kg

Parametry

Certikováno pro použití v letadle
Ne
Isofix
Ne
Norma
ECE R 44/04
Orientace vůči směru jízdy
Po směru jízdy

Články

Jak se testují autosedačky?

Jak se testují autosedačky?

Při výběru autosedačky je rozhodujícím faktorem výška a hmotnost dítěte. Proto je rozdělujeme do různých kategorií pro snazší orientaci. A další prioritou je samozřejmě bezpečnost.

Poutáte se v autobuse?

Nedávno se stala dopravní nehoda autobusu u Holic na Pardubicku. Určitě jste o tom slyšeli. Zranilo se 33 pasažérů. Mezi nimi byly i děti, které se vracely ze školy domů. Nechtěla bych být na místě rodičů, kteří se svých dětí doma nedočkali, jelikož byly převezeny do nemocnice. Sama jsem matka tří dětí, které dojíždějí do školy meziměstským autobusem.

Jste si jistí, že máte správně nainstalovanou autosedačku v autě?

Německý institut UDV ( Unfallforschung der Versicherer ), který se zabývá bezpečností v dopravě při terénním průzkumu zjistil, že téměř 50% dětí je špatně připoutaných. Což může směřovat při nehodě k fatálním následkům. V roce 2017 bylo při nehodách těžce zraněno 33 dětí a 4 děti při nehodách zemřely.

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!