Varianta neexistuje

4 390 Kč

ks
Cybex SILVER

Autosedačka ATON B2 je vytvořena podle nejnovějších bezpečnostních standardů a je vybavena lineární ochranou proti bočnímu nárazu (L.S.P.). Má výškově nastavitelnou opěrku hlavy, která zajišťuje maximální pohodlí. Více

Doprava a platba

Barevné varianty Cybex Dostupnost Cena Množství (ks)
Autosedačka Cybex ATON B2 I-SIZE 2022 Steel Grey Skladem 4 390 Kč
Autosedačka Cybex ATON B2 I-SIZE 2022 Bay Blue Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
4 390 Kč
Autosedačka Cybex ATON B2 I-SIZE 2022 Volcano Black Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
4 390 Kč
Autosedačka Cybex ATON B2 I-SIZE 2022 Dynamic Red Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
4 390 Kč

Autosedačka Aton B2 i-Size pro novorozence

CYBEX představuje novou dětskou autosedačku Aton B2 i-Size. Vyvinutý podle nejnovějších bezpečnostních standardů je vybaven lineární ochranou proti bočnímu nárazu, která spolehlivě ochrání vaše dítě na cestách. Kromě toho vyjímatelná novorozenecká vložka a výškově nastavitelná opěrka hlavy zajišťují maximální pohodlí během prvních dvou let vašeho dítěte. S hmotností 3,9 kg je Aton B2 i-Size nejen lehký, ale také snadno ovladatelný po jízdě. Je kompatibilní s kočárky CYBEX a dalšími vybranými značkami. Skládací sluneční stříška USF50+ XXL Aton B2 i-Size chrání před sluncem a větrem i mimo vůz. S touto autosedačkou se vy a vaše dítě můžete bezpečně dostat z bodu A do bodu B od prvního dne.

  • Nejnovější bezpečnostní norma R129/03

  • Systém lineární ochrany při bočním nárazu (LSP)

  • Skládací XXL sluneční stříška

Funkce:

  • Snižuje sílu bočního nárazu - Systém lineární ochrany při bočním nárazu zvyšuje bezpečnost v případě nárazu ze strany. V kombinaci s energii pohlcující skořepinou může snížit sílu bočního nárazu přibližně o 25 %.
  • Chrání vaše dítě před sluncem a větrem - XXL sluneční stříška je vyrobena z tkaniny s faktorem UPF50+, která chrání citlivou pokožku vašeho dítěte před slunečními paprsky. Skládací stříška navíc spolehlivě chrání před větrem, když cesta pokračuje mimo vůz.

  • Roste s vaším dítětem v prvních 24 měsících - Díky 11poziční výškově nastavitelné opěrce hlavy roste autosedačka s vaším dítětem během prvních 24 měsíců. Hlava, krk a ramena jsou podepřeny, zatímco postroj se automaticky a pohodlně přizpůsobí každému prudkému růstu.
  • Snadná manipulace - S hmotností pouhých 3,9 kg lze Aton B2 i-Size snadno a nekomplikovaně umístit do auta nebo přenášet před a po cestě.

  • Kompatibilní s kočárky - Cestovní systém vám umožní připojit Aton B2 i-Size k jakémukoli kočárku od CYBEX, nebo jiných vybraných značek. Snadná a intuitivní montáž dětské autosedačky vám zaručí příjemnou a hladkou cestu pěšky.
  • Chrání vaše dítě od první jízdy - Vyjímatelná novorozenecká vložka podporuje ergonomicky správnou polohu vašeho dítěte až do 60 cm. Můžete si tak být jisti, že vaše dítě má maximální ochranu.

K autosedačce možnost zakoupení Cybex BASE ONE na instalaci do auta pomocí Isofixu

Příslušenství1