Varianta neexistuje

Běžná cena 5 190 Kč. Ušetříte 19% (991 Kč) 4 199 Kč

ks
Cybex GOLD

Solution S2 i-Fix roste společně s vaším dítěte od 3 do 12 let a stejně jako rodiče se přizpůsobuje jeho měnícím se potřebám. Tato všestranná dětská autosedačka je nyní certifikována dle nejnovějšího bezpečnostního standardu UN R129/03, jehož součástí je i testování autosedaček při bočních nárazech. Naklápěcí opěrka hlavy zabraňuje vypadnutí hlavy vašeho spícího dítěte z bezpečné zóny autosedačky, což společně s vylepšeným systémem lineární ochrany při bočním nárazu, zvyšuje bezpečnost autosedačky při nárazu z boku. 12 výškových pozic lze snadno nastavit pouze jednou rukou a zajišťují dlouhodobě pohodlné cestování vašeho rostoucího dítěte. Více

Doprava a platba

Barevné varianty Cybex Dostupnost Cena Množství (ks)
Autosedačka Cybex SOLUTION S2 I-FIX  2022 Lava Grey Skladem 4 199 Kč

Autosedačka Cybex SOLUTION S2 I-FIX

- UN R129/03
- 100 - 150 cm
- od cca 3 až do 12 let

Základní informace:
- D 405 mm / Š 500 mm / V 610 mm
- váha: 6,2 kg

Přizpůsobuje se měnícím se potřebám vašeho dítěte
Solution S i-Fix roste společně s vaším dítěte od 3 do 12 let a stejně jako rodiče se přizpůsobuje jeho měnícím se potřebám. Tato všestranná dětská autosedačka je nyní certifikována dle nejnovějšího bezpečnostního standardu UN R129/03, jehož součástí je i testování autosedaček při bočních nárazech. Naklápěcí opěrka hlavy zabraňuje vypadnutí hlavy vašeho spícího dítěte z bezpečné zóny autosedačky, což společně s vylepšeným systémem lineární ochrany při bočním nárazu, zvyšuje bezpečnost autosedačky při nárazu z boku. 12 výškových pozic lze snadno nastavit pouze jednou rukou a zajišťují dlouhodobě pohodlné cestování vašeho rostoucího dítěte.

Hlavní vlastnosti:

- Naklápěcí opěrka hlavy: Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy zabraňuje přepadnutí hlavy spícího dítěte dopředu a zajišťuje tak, aby byla neustále v bezpečné zóně autosedačky, což je důležité především při bočním nárazu.


- Integrovaný L.S.P. systém: Zdokonalený systém lineární ochrany při bočním nárazu autosedačky Solution S i-Fix nabízí vylepšenou bezpečnost v případě nárazu z boku. Ve srovnání se stejnou autosedačkou bez vyklopeného protektoru, snižuje L.S.P. systém síly bočního nárazu o cca 25 %.


- 12 poziční výškově nastavitelná opěrka hlavy: Solution S i-Fix roste s vaším dítětem od 3 do 12 let - dlouhá doba se spoustou nabytých centimetrů. 12 poziční nastavení výšky umožňuje autosedačce růst s dítětem a nabízí extrémně dlouhou dobu používání. Hlavové chrániče rostou s ohledem na zvyšující se prostorové požadavky dítěte. Díky chytrému ovládání jednou rukou je nastavení snadné a rychlé.


Další vlastnosti:

- Integrovaný ventilační systém: Poskytuje pohodlnou teplotu pro sezení i během horkých dní.


- ISOFIX: Pro dodatečnou stabilitu a bezpečí. Autosedačku lze používat i ve vozidlech bez ISOFIXu.


- Extra široký a hluboký sedák: Zajišťuje vašemu dítěti dlouhodobě pohodlné cestování.


- Sklápěcí opěrka zad: Dokonale se přizpůsobí jakémukoliv sedadlu.


- Energii absorbující skořepina: Absorbuje síly nárazu a chrání dítě.


Příslušenství k dokoupení:
- Letní potah
- ISOFIX naváděcí plasty
- Držák nápojů

Parametry

Norma ECE R 129 i-Size
Isofix Ano
Země původu Německo
Distribuce CZ

Příslušenství5