Autosedačka GB EVERNA-FIX 2021

Čas letí a děti rostou - a to rychle! Více >>
Výrobce: GB

7 590 Kč s DPH

ks
Barevné Varianty GB Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
Autosedačka GB EVERNA-FIX 2021 Laguna Blue Dostupnost na dotaz 7 590 Kč
Autosedačka GB EVERNA-FIX 2021 Sweet Pink Dostupnost na dotaz 7 590 Kč
Autosedačka GB EVERNA-FIX 2021 Rose Red Dostupnost na dotaz 7 590 Kč
Autosedačka GB EVERNA-FIX 2021 Night Blue Dostupnost na dotaz 7 590 Kč
Autosedačka GB EVERNA-FIX 2021 London Grey Dostupnost na dotaz 7 590 Kč
Autosedačka GB EVERNA-FIX 2021 Velvet Black Dostupnost na dotaz 7 590 Kč

EVERNA-FIX
Sk. 1/2/3; UN R44/04; 9 - 36 kg (od cca 9 měsíců až do 12 let)

ROSTOUCÍ AUTOSEDAČKA
Čas letí a děti rostou - a to rychle! Jakožto rostoucí autosedačka se gb Everna-Fix dokonale hodí pro dlouhodobé použití. Je navržena tak, aby se vyvíjela společně s vaším dítěte ve věku od cca 9 měsíců až do 12 let. V souladu s vysokými bezpečnostními standardy společnosti gb a s vysoce kvalitními detaily v sobě gb Everna-Fix kombinuje formu a funkci a poskytuje tak vašemu dítěti neustálé bezpečí a podporu během jeho formativních let. Autosedačka gb Everna-Fix skýtá dokonalou rovnováhu mezi bezpečností, designem a funkčností a nabízí jedinečnou podporu během celé doby použitelnosti.

Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy
Inovativní patentovaná naklápěcí opěrka hlavy autosedačky Everna-Fix zabraňuje, aby vašemu dítěti během spánku přepadla hlava dopředu. Výjimečná bezpečnostní technologie napomáhá udržet hlavu dítěte v bezpečné zóně autosedačky, což je důležité především při bočním nárazu.

Energii redukující technologie (ER-Tech)
Energii redukující technologie autosedačky Everna-Fix chrání vaše dítě při čelním nárazu. Tato vizionářská bezpečnostní technologie snižuje vystavení krku dítěte silám nárazu až o cca 20 % a může tak omezit riziko zranění.

Integrovaný L.S.P. systém
Integrovaný systém lineární ochrany při bočním nárazu je klíčovým prvkem dětské autosedačky Everna-Fix. Vyklopený chránič L.S.P. systému na straně blíže ke dveřím vozidla poskytuje dodatečnou vrstvu ochrany vašeho dítěte při nárazu z boku. Ve srovnání s totožnou autosedačkou bez L.S.P. snižuje síly bočního nárazu o cca 25 %.

Top tether s kontrolou instalace
Autosedačka Everna-Fix je vybavena uchycením top tether s unikátní kontrolou instalace, která vás upozorní na nesprávné zabezpečení autosedačky. V kombinaci s připojením ISOFIX zabraňuje top tether nebezpečnému otáčení autosedačky při nehodě. Oba bezpečnostní prvky jsou vybaveny bezpečnostními ukazately (top tether navíc obsahuje i zvukovou signalizaci), které upozorňují, pokud prvky nejsou používány nebo jsou používány nesprávně a pomáhají tak ke správnému používání autosedačky.

Systém kontroly pásů
Systém kontroly pásů autosedačky Everna-Fix zajišťuje, že budete používat správné pásy dle velikosti vašeho dítěte. Zatímco přizpůsobujete výšku opěrky hlavy dle vašeho rostoucího a na váze přibírajícího dítěte, systém kontroly pásů se postará o včasný přechod z 5bodového pásu autosedačky na 3bodový pás ve vozidle.

Možnost polohování
Důmyslné polohování autosedačky pouze jednou rukou rodičům umožňuje snadné nastavení autosedačky Everna-Fix do pozice vsedě či vleže. Tato možnost zajišťuje maximální pohodlí pro děti a pocit jistoty pro rodiče.

Energii absorbující skořepina
Energii absorbující skořepina autosedačky Everna-Fix, společně s integrovaným L.S.P. systémem, pohlcují energii nárazu, odvádějí vzniklé síly od vašeho dítěte a minimalizují účinky nárazu.

Ventilační systém
Integrovaný ventilační systém autosedačky Everna-Fix umožňuje cirkulaci vzduchu pod potahem autosedačky a zajišťuje tak dítěti pohodlnou teplotu pro sezení, dokonce i v těch nejteplejších dnech.

Rozměry:
- délka x šířka x výška: 58 x 44 x 82 cm

Váha:
- 12, 4 kg

Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C.

Obsah balení:
- dětská autosedačka vč. ISOFIX navaděčů

Diskuse

Máte dotaz?

Kontaktujte nás!