Varianta neexistuje

10 090 Kč

ks
GB

Unikátní autosedačka schválená od narození až do 36 kg. Poskytuje vysokou ochranu a výjimečné pohodlí. Více

Kód produktu: P00201 Doprava a platba

Barevné Varianty GB Dostupnost Cena Množství (ks)
Autosedačka GB UNI-ALL 2021 Laguna Blue Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
10 090 Kč
Autosedačka GB UNI-ALL 2021 Sweet Pink Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
10 090 Kč
Autosedačka GB UNI-ALL 2021 Rose Red Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
10 090 Kč
Autosedačka GB UNI-ALL 2021 Night Blue Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
10 090 Kč
Autosedačka GB UNI-ALL 2021 London Grey Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
10 090 Kč
Autosedačka GB UNI-ALL 2021 Velvet Black Dostupnost na dotaz
Sledovat dostupnost
10 090 Kč

UNI-ALL
Sk. 0/1/2/3; UN R44/04; 0 - 36 kg (od narození až do cca 12 let)

VŠE V JEDNOM
Uni-All je výjimečným řešením pro budoucnost vašeho dítěte. Autosedačka Uni-All je navržena tak, aby rostla s vaším dítěte od narození do 12 let, je vyrobena v souladu s přísnými bezpečnostními standardy a poskytuje nepřetržitou ochranu během formativních let vašeho dítěte. Zatímco inovativní energii redukující technologie chrání vaše dítě při čelním nárazu, integrovaný L.S.P. systém poskytuje klíčovou vrstvu ochrany při nárazu z boku. Uni-All je vybavena ISOFIXem a uchycením top tether pro dodatečné upevnění a zabránění nebezpečného otočení autosedačky během nehody. Uni-All je vše, co potřebujete - nabízí fenomenální bezpečnost a pohodlí po celou dobu používání.

Vše v jedné autosedačce
Při vybírání dětské autosedačky pro vaše dítě je Uni-All naším nejlepším řešením s ohledem na praktičnost. Autosedačka Uni-All poskytuje výjimečné pohodlí a funkčnost pro děti od narození až do 12 let a je tak vhodná do každého věku.

Energii redukující technologie (ER-Tech)
Energii redukující technologie autosedačky Uni-All v pozici po směru jízdy poskytuje vašemu dítěti ochranu při čelním nárazu. Tato vizionářská bezpečnostní technologie snižuje vystavení krku dítěte silám nárazu až o cca 20 % a může tak omezit riziko zranění.

Integrovaný L.S.P. systém
Integrovaný systém lineární ochrany při bočním nárazu je klíčovým prvkem dětské autosedačky Uni-All. Vyklopený chránič L.S.P. systému na straně blíže ke dveřím vozidla poskytuje dodatečnou vrstvu ochrany vašeho dítěte při nárazu z boku. Ve srovnání s totožnou autosedačkou bez L.S.P. snižuje síly bočního nárazu o cca 25 %.

Top tether a ISOFIX
Autosedačka Uni-All je vybavena uchycením top tether, který společně se systémem ISOFIX zabraňuje nebezpečnému otočení autosedačky při nehodě. Oba bezpečnostní prvky jsou vybaveny ukazately, které napomáhají ke správné instalaci autosedačky. Top tether se používá ve skupinách 0 a 1, až do 18 kg. poté (skupina 2/3) se používá 3bodový bezpečnostní pás ve vozidle.

Systém kontroly pásů
Systém kontroly pásů autosedačky Uni-All zajišťuje, že budete používat správné pásy dle velikosti vašeho dítěte. Zatímco přizpůsobujete výšku opěrky hlavy dle vašeho rostoucího a na váze přibírajícího dítěte, systém kontroly pásů se postará o včasný přechod z 5bodového pásu autosedačky na 3bodový pás ve vozidle.

Možnost polohování (sk. 0+/1)
Důmyslné polohování autosedačky pouze jednou rukou rodičům umožňuje snadné nastavení autosedačky Uni-All do jedné z šesti pozic (skupina 0+/1). Tato možnost zajišťuje maximální pohodlí pro děti a pocit jistoty pro rodiče. Autosedačku lze polohovat v pozici po i proti směru jízdy.

Energii absorbující skořepina
Energii absorbující skořepina autosedačky Uni-All, společně s integrovaným L.S.P. systémem, pohlcují energii nárazu, odvádějí vzniklé síly od vašeho dítěte a minimalizují účinky nárazu.

Novorozenecká vložka
Poskytnutím dodatečné opory v oblasti kyčlí zajišťuje novorozenecká vložka bezpečné a pohodlné sezení pro děti až do výšky 60 cm.

Rozměry:
- délka x šířka x výška: 72 x 44 x 62,5 cm

Váha:
- 14,7 kg

Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C.

Obsah balení:
- dětská autosedačka vč. ISOFIX navaděčů

Příslušenství8