2 999 Kč

ks

Pokaždé bezpečná a snadná instalace
Občas jsou věci, které se zdají být jednoduché, mnohem náročnější. S novým systémem uchycení pásem zajistí základna naprosto bezpečnou a snadnou instalaci v mnoha automobilech.
- Od narození - 13 měsíců | 0 - 13 kg Více

Výrobce: Britax/RömerKód produktu: BRR022125Doprava a platba

Pokaždé bezpečná a snadná instalace

Připravili jsme snadný systém instalace a demontáže pomocí BABY-SAFE BELTED BASE, protože víme, že budete často přenášet dětskou autosedačku, zejména pak během prvních měsíců. Zatímco základna zůstává ve vašem vozidle a je bezpečně nainstalována pomocí 3bodového bezpečnostního pásu díky našemu systému napínání pásů, dětská autosedačka se jednoduše zacvakne nebo odpojí od základny, kdykoliv to budete potřebovat. Indikátory na základně ukazují, zda je dětská autosedačka správně nainstalována a zajistí vám tak klidné cestování.

Vlastnosti

Snadné uschování

Víme, že rodiče malých dětí mají hodně příslušenství, které potřebují uskladnit, proto jsme navrhli dětskou autosedačku tak, aby její skladování bylo snadné. Opěrná noha je skládací, a proto ji můžete snadno uskladnit v kufru vozidla nebo doma.

Systém napínání pásu

Systém napínání pásu upevňuje 3bodový bezpečnostní pás vozidla a zaručuje tak pevnou a bezpečnou instalaci základny v autě. Pro snadnou a bezpečnou instalaci jednoduše otevřete napínák, přetáhněte bezpečnostní pás přes základnu, zapněte sponu a následně zapněte napínák na svém místě.

Výškově nastavitelná opěrná noha

Opěrná noha poskytuje dodatečnou stabilitu pro dětskou autosedačku pomocí opření o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčení a snižuje sílu pohybu vpřed, která působí na vaše dítě v případě nárazu, a pomáhá tak chránit vaše dítě. Pro bezpečnou instalaci ve vašem vozidle je opěrná noha výškově nastavitelná. Intuitivní indikátor informuje, kdy je opěrná noha pevně umístěna na podlaze vašeho vozidla.

Snadné odpojení autosedačky od základny

Tlačítko odpojení na přední části základny vám umožní snadné odepnutía zvednutí dětské autosedačky. Jednoduše zacvakněte nebo uvolněte dětskou autosedačku ze základny a pohodlně ji přeneste na kočárek.

Indikátory správné instalace

Naše indikátory vás informují o tom, zda je dětská autosedačka správně umístěna na základně. Zelená barva indikátoru ukazuje, že je dítě správně připoutáno.

Technické vlastnosti 

  • Rozměry složený (V x Š x H): 19 x 37 x 62 cm
  • Rozměry (V x Š x H): 86 x 37 x 62 cm
  • Váha výrobku: 6.4 kg
  • Orientováno proti směru jízdy 0 - 13 kg